Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Hrašovík.

Daňové povinnosti – 31.január 2023

Vážení občania a daňovníci, aby ste nezmeškali a nezabudli podať daňové priznanie pripomíname vám, že všetky zmeny ktoré u vás nastali z titulu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti, z titulu kolaudácie alebo stavebného povolenia, z titulu výstavby drobných stavieb. Ďalej nezabudnite oznámiť zmenu počtu psov v domácnosti. S otázkami sa ma nás obráďte v počas stránkových… Čítať viac

Oznam OcÚ

Vážení občania, pracovníci obce roznášajú vrecia na separovaný odpad, je v nich vložený Kalendár obce na rok 2023 a harmonogram zberu komunálneho odpadu a zvozov separovaných odpadov v papierovej forme. Tento harmonogram nájdete aj na našej webovej stránke v časti Samospráva – odpadové hospodárstvo.

Prosba k ohľaduplnosti

Vážení občania, zajtra je posledný deň v roku 2022 – Silvester. Prajem vám aby ste ho prežili v zdraví, s dobrou náladou, aby vám ten Nový rok 2023 priniesol zdravie, spokojnosť, otvorené srdce pre druhých, aj peniažkov aby bolo viac a aby sa každému darilo doma aj v práci. Zároveň vás chcem poprosiť a vyzvať… Čítať viac

Petícia za posilnenie personálu na pošte v Rozhanovciach

https://www.peticie.com/peticia_za_personalne_posilnenie_poboky_poty_v_rozhanovciach Na priloženom odkaze sa dostanete na stránku, kde môžete podporiť Petíciu za posilnenie personálu na pošte v Rozhanovciach, ktorá slúži spádovo pre okolité obce, tak že sa to týka aj občanov našej obce. Je to na stránke zdôvodnené. Ďakujeme.

Betlehemské svetlo

Pán farár Dominik Macák doniesol do Hrašovíka betlehemské svetlo, svieti pri kostole SV. Marty, môžete si ho preniesť na sviečkach do svojich domovov. Požehnané sviatky.

Oznam MUDr. Soni Pirickej

Prakrická lekárka pre deti a dorast z Rozhanoviec MUDr. Soňa Pirická oznamuje, že v dňoch od 27.12.2022 do 30.12.2022 nebude ordinovať. Zastupovať ju bude pani doktorka v Kráľovciach po telefonickom dohovore na t.č. 055/6958129.