Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Hrašovík.

Oznam OcÚ

Oznamujeme občanom, že tí ktorí pri roznášaní kalendáru na rok 2022 a rozpisu zvozov separovaného odpadu neboli doma, alebo sme sa k nim nevedeli dostať, môžu si kalendár a rozpis vyzdvihnúť na obecnom úrade počas stránkových hodín. Vrecia na separovaný odpad ešte firma NATURPACK nedodala, prosíme použiť staré. Akonáhle ich dostaneme roznesieme ich po domácnostiach.

D A N E 2022

Vážení daňovníci, chceme vám pripomenúť, že všetky zmeny ovplyvňujúce výšku dane na rok 2022 – predaj, kúpa, darovanie alebo iný spôsob nadobudnutia alebo úbytku nehnutelnosti v našej obci vo vašom vlastníctve (vlastník na liste vlastníctva k 1.1.2022) je potrebné poriešiť podaním daňového priznania na obecnom úrade. Takisto nadobudnutie psíka je potrebné zaevidovať psíka nad 6… Čítať viac

Prosba všetkým psíčkarom

Na základe sťažností obyvateľov obce prosíme všetkých psíčkarov, ktorí chodia venčiť svojich psíkov po verejných priestranstvách, aby zbierali po svojich psíkoch trus. Verím, že nikto z nás by nechcel vyjsť pred svoju bránku a nájsť tam slušnú kopu trusu. Veríme, že budete k svojim spoluobčanom v tomto smere ohľaduplní.