#7666

Adresa
, , 044 42, Hrašovík
Stav
Vyriešené

Dobrý deň prajem, rad by som upozornil na voľne sa pohybujúceho psa. Zrejme sa jedna o plemeno ,,Kangala,,. Psa sme videli opakovane v priebehu minulého a tohto týždňa v lokalite kde bývame. To iste nám potvrdili susedia. Keďže sa jedna o veľké plemeno a pes nemá majitela mame obavy aby nenapadol naše deti, alebo nás. Je to veľmi nepríjemne najmä v tieto dni keď sa skoro ztmieva. Ďakujem za riešenie uvedeného.

Podnet pre starostu